Álláspályázat - Gazdasági vezetői munkakörbe
2016. november 08. 13:52

A Kőrösi Nonprofit Kft. pályázatot hirdet Gazdasági vezetői vezető állású munkakörbe,  mérlegképes könyvelői végzettséggel és vezetői gyakorlattal rendelkező munkatársat keres. Jelentkezési határidő: 2016. november 15.

Főbb feladatok, munkák:

A Társaság gazdasági szervezetének irányítása, ellenőrzése, az üzleti terv, beszámolók, közhasznúsági jelentés előkészítése, kidolgozása, ellenőrzése, a szükséges adatok módosítása, az egységes vállalatirányítási rendszer működésének koordinációja, adatfeltöltése, kezelése. Az üzleti terv végrehajtásának pénzügyi irányítása, elemzése, módosítások előkészítése az ügyvezető számára. Pénzügyi, számviteli feladatok végrehajtásának előkészítése, ellenőrzése, létesítmények és működésük pénzügyi felügyelete, bér- és létszámgazdálkodás felügyelete. Szabályzatok módosítása, kidolgozása, a szabályzatokban foglalt feladatok végrehajtásának felügyelete, jogszabályfigyelés, azok betartása, betartatása. Pénzügyi, gazdasági dokumentumok döntésre történő előkészítése, fejlesztési, beruházási feladatok (előkészítés, tervezés, kivitelezés) koordinációja, ellenőrzése. Társaság közbeszerzéseinek koordinálása, a pályázatok, projektek összeállításában, dokumentálásában, elszámolásában való részvétel. A szükséges projektek feltárása és megvalósítása, a pályázatok, projektek működéséhez szükséges információáramlás elősegítése, az információ tömegének naprakész kezelése. Az ügyvezető külön megbízásából fórumokon a Társaság és annak érdekeinek képviselete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- szakirányú felsőfokú végzettség

- vezetői gyakorlat (5 év)

- az elmúlt néhány évben szerzett releváns szakmai tapasztalat

- stabil, naprakész számviteli, adózási ismeretek

- könyvelési programok ismerete

- erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

- pontosság, megbízhatóság, precizitás,

- nagyfokú munkabírás, rugalmasság, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület. Szent László tér 7-14.

Munkaviszony: 2017. január 1-től (határozatlan idejű)

A jelentkezéshez küldje el e-mailen az alábbi dokumentumokat 2016. november 15-ig:

fényképes, szakmai önéletrajz

iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata

motivációs levél, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Levelében jelezze a fizetési igényét is.

Jelentkezni lehet a következő e-mail címen:

gyorffy.laszlo@korosi.org

Forrás: Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ